Kariéra

Minerva ČR dbá na profesionální a kvalitní úroveň jak stávajících zaměstnanců, tak při výběru nových uchazečů. Kromě odpovídajícího vzdělání a praxe klade Minerva důraz na profesionální přístup a vystupování. Vedoucí jednotlivých oddělení dlouhodobě sledují a pracují na rozvoji znalostí a dovedností svých podřízených.

Minerva Česká republika, a.s. hledá kandidáta/tku na pozice:

KONZULTANT/KA PRO IMPLEMENTACI IS
PRO OBLAST FINANCE

MÍSTA PRACOVIŠTĚ: TÁBOR

NÁPLŇ PRÁCE

  • analýzy podnikových procesů zákazníků
  • nastavování systému dle potřeb zákazníků
  • návrh programových úprav nadstavbových aplikací IS
  • konzultace u zákazníků
  • školení uživatelů

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání ekonomického směru nebo příp. IT (včetně absolventů bez praxe)
  • znalosti v oblasti účetnictví
  • aktivní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat také do zahraničí

NABÍZÍME

  • zázemí a stabilitu střední společnosti
  • osvojení a práci se SW produktem světové třídy (www.qad.com)
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnu dovolené
  • příspěvek na stravování
  • benefitní program Sodexo
  • notebook, mobilní telefon
  • zodpovědnou, samostatnou práci
  • příjemný a stálý kolektiv
  • nástup možný ihned
  • nabídka i pro absolventy bez praxe

OBLAST VÝROBA

MÍSTA PRACOVIŠTĚ: BRNO, KOPŘIVNICE, TÁBOR

NÁPLŇ PRÁCE

  • konzultace u zákazníků informačního systému QAD – analýza podnikových procesů, nastavování systému, školení uživatelů
  • řešení incidentů podpory IS QAD
  • komunikace se zákazníky (částečně v angličtině)
  • reklamace problémů zahraniční dodavatelské firmě a spolupráce při jejich debugování a řešení (anglicky)
  • analýza programových úprav systému dle požadavků zákazníků v IS QAD
  • testování programových úprav systému dle požadavků zákazníků v IS QAD
  • zavádění a změnové řízení výrobků, kalkulace nákladů, plánování výroby, řízení dílny, evidence výroby, čárové kódy, kontrola kvality, účetní vyhodnocení výroby, skladování aj.

POŽADUJEME

  • Vysokoškolské vzdělání
  • angličtina slovem i písmem – pokročilá znalost
  • pokročilá uživatelská znalost PC (MS Office)
  • orientace v IT
  • komunikační schopnosti
  • analytické schopnosti
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou: ERP systémy, SQL

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

PROGRAMÁTOR - ANALYTIK

NÁPLŇ PRÁCE

  • spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS

POŽADUJEME

  • zkušenosti s programováním podmínkou
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
  • flexibilitu
  • ochotu učit se nové věci
  • komunikativnost
  • znalost AJ výhodou
  • znalost některého z produktů 4GL, JAVA nebo C# výhodou

NABÍZÍME

  • zajímavou tvůrčí práci
  • dlouhodobou spolupráci
  • flexibilní pracovní dobu vč. home office
  • životní připojištění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • po zapracování možnost nadstandardního finančního ohodnocení + prémie
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Poskytnuté osobní údaje bude správce (Minerva Česká republika, a.s.) zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Uchazeč má právo na přístup k osobním údajům ve smyslu § 12 odst. 1 zákona o ochraně osobních údajů , a pokud se domnívá, že správce zpracovává jeho osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého života či v rozporu se zákonem, může dle § 21 odst. 1 zákona o ochraně osobních údajů požadovat po správci vysvětlení, či aby odstranil vzniklý stav.

 V případě zájmu nás kontaktuje na marketing@minerva-is.cz